Preskočiť na obsah

Miriam Němcová

LOGOS Academy

Mgr. Miriam Němcová, ACC je vyštudovaná pedagogička, koučka akreditovaná Svetovou federáciou koučingu (ACC), supervízorka, mentorka a lektorka rozvojových programov.

Založila a vedie LOGOS Academy, venuje sa najmä životnému koučingu a aplikáciám koučovacieho prístupu v rôznych profesiách. Certifikované vzdelanie získala v oblasti biznis koučingu.

Ďalšie špecializácie získala v oblastiach: práca s manželskými pármi, tímový koučing, práca s bariérami a koučovanie pomocou emócií. Od roku 2017 je lektorkou programu Kresťanský kouč – základy životného kresťanského koučingu. Stála pri zrode Školy kresťanského koučingu. V roku 2021 ukončila akreditované vzdelanie v predmete Supervízia v pomáhajúcich profesiách.

Na Matematicko-fyzikálnej fakulte UK vyštudovala v rokoch 1993-1998 učiteľstvo všeobecnovzdelávacích predmetov pre odbory matematika a informatika.

Má vyše 20 ročnú prax analytika, konzultanta a školiteľa v IT oblasti. S manželom vychovávajú dvoch synov, majú dovedna sedem krstných detí. Váži si pevné priateľstvá, umenie žasnúť a zmysel pre humor považuje za veľké životné bonusy.

Obľúbené výroky: „Radosť rozdávaním rastie.“ a „Kontemplované treba dávať ďalej.“

Kontakt:

LOGOS Academy
Švabinského 907/16
Bratislava-Petržalka
miriam.nemcova@logosacademy.sk